PayU Üye İşyerlerine Yönelik Sözleşme ve Talimatlar

Başvuru Formu

Başvuru Formu

İşyeri ile ilgili iletişim, hesap bilgileri ve yetkili bilgilerin alındığı formdur.

Link

 

Sözleşmeler

Global Hizmet Sözleşmesi

Tüm PayU Üye İşyerlerine yönelik genel sözleşmemizdir. Sözleşmeler paylaşılırken her sayfasının imzalanmış ve kaşeli olmasına dikkat edilmesi; sözleşmeyle birlikte imza sirküsü de gönderilmelidir. 

Link

 

mPOS Hizmet Sözleşmesi

mPOS ürünümüzü kullanan PayU Üye İşyerlerine yönelik genel sözleşmemizdir. Sözleşmeler paylaşılırken her sayfasının imzalanmış ve kaşeli olmasına dikkat edilmesi; sözleşmeyle birlikte imza sirküsü de gönderilmelidir.

Link

 

Talimatlar

Adres Değişikliği Talimatı

İşyeri adresinin değişmesi durumunda bu talimat ile birlikte vergi levhasının destek@payu.com.tr adresine gönderilmesi  gerekmektedir.

Link

 

Banka Hesap Değişikliği Talimatı

İşyerinin ödeme yapılan hesap bilgilerinin değişmesi durumunda bu talimat ile destek@payu.com.tr adresinden iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Link


Devir Protokolü

İşyerinin bir başka kişiye / kuruluşa devri halinde bu talimat ile destek@payu.com.tr adresinden iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

Bu talimat Üye İşyeri hesabının devri için tek başına yeterli olmamaktadır; tarafınıza iletilen e-postada yer alan yönlendirmeleri takip etmeniz gerekmektedir.

Link

 

Döviz Hesabı Talimatı

İşyerinin farklı döviz kurları üzerinden ödeme almak istemesi durumunda bu talimat ile destek@payu.com.tr adresinden iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

Link

 

E-Posta  Değişikliği Talimatı

İşyerinin bilgilendirme yapılan e-posta bilgilerinin değişmesi durumunda bu talimat ile destek@payu.com.tr adresinden iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Link

 

Başvurmadan önce...

PayU Üye İşyeri olmak için vergi mükellefi ve aktif bir web siteye sahip olmanız gerekmektedir.  

Başvurunuzu sağlıklı değerlendirebilmemiz için web sitenizdeki çalışma prensibini görmemiz ve bir takım testler yapmamız gerekmektedir. Siteniz aktif durumda ise; Sitenizde mutlaka, sunacağınız ürün/hizmete dair ödeme adımı, fiyat ve görsellere ulaşabiliyor olmamız gerekmektedir. Sitenizde iade koşulları, iletişim, sözleşmeler kısımlarının yaratılmış olması gerekmektedir.

Detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.