Farklı ödeme seçeneklerinden yararlanın.

Tek bir sözleşme ve kurulumla online ödeme alın

Üstelik her karta taksit yapabilirsiniz.

Size Neler Sunuyoruz?

  • PayU ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel ödeme arayüzünü yaratabilirsiniz. 
  • Anlaşmalı 7 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz. 
  • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. 
  • PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz. 
  • Kredi ve banka kartıyla ödeme almanın yanı sıra Nakit ÖdemPOS, gerçek zamanlı havale ve BKM Express ürünleriyle de yeni ve farklı müşterilere ulaşabilirsiniz.
  • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız. 

Nasıl Çalışıyor

01

Websitenizde alışveriş yapan müşteriniz, ödeme seçeneğini seçtiğinde PayU'nun Ortak Ödeme Sayfasına ya da API ile özelleştirdiğiniz ödeme sayfasına yönlendirilir. 

02

Müşteriniz kendisine uygun ödeme seçeneğini seçtikten sonra bilgilerini girerek ödemesini gerçekleştirir. 

03

İşlem PayU tarafından incelenerek onay verilir ve müşterinize işlemin başarılı tamamlandığı bilgisi verilir.  

En düşük komisyon oranlarıyla çalışın

  • PayU ile tüm vergiler dahil %2'den başlayan komisyon oranlarıyla çalışabilir, beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmazsınız.
  • Yıllık sabit hizmet bedelimiz 630 TL'dir. Dilerseniz bu bedeli PayU'nun banka hesabına havale yapabileceğiniz gibi, kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile de ödeyebilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. 
  • PayU sisteminde ödemeler her hafta Cuma günü yapılır.* Eğer Cuma günü iş günü değilse, takip eden ilk iş gününde ödemeleriniz tanımlı banka hesabınıza aktarılır.

* Ödeme periyodu iş modeline göre değişiklik gösterebilir.  

Aramıza Katılın

Kredi kartı, banka kartı, havale ya da BKM Express fark etmez; tek bir entegrasyon ve sözleşmeyle hemen online ödeme almaya başlayın.