Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

Tüm online ödeme ihtiyaçlarınıza uygun çözüm

Tek bir sözleşme ve kurulumla tüm kartlarla online ödeme alın.

Kredi kartı, banka kartı ya da havale fark etmez. Hepsiyle ödeme alabilmek için tek ihtiyacınız olan PayU.

Sanal POS hizmetimizle size neler sunuyoruz?  
 • PayU ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel ödeme arayüzünü yaratabilirsiniz. 
 • Anlaşmalı 6 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz. 
 • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. 
 • PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz. 
 • Kredi ve banka kartıyla ödeme almanın yanı sıra Nakit Öde, mPOS, gerçek zamanlı havale ve BKM Express ürünleriyle de yeni ve farklı müşterilere ulaşabilirsiniz.
 • Tek Tıkla Ödeme sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak, dönüşüm oranlarınızı %35’e varan oranda artırabilirsiniz. 
 • Tüm bankalar için tek bir komisyon oranı üzerinden çalışabilir, ödemelerinizi her Cuma alabilirsiniz. 
 • Tekrarlayan Ödemeler Servisi’nden yararlanarak periyodik ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 
 • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız. 
 • Alışverişini tamamlamayan müşterilerinize ödeme hatırlatma linki göndererek müşterinizin alışverişe kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz. 

Nasıl çalışıyor? 

PayU Sanal POS hizmeti sayesinde farklı ödeme araçları kullanarak online ödeme alabilirsiniz. 

 1. Websitenizde alışveriş yapan müşteriniz, ödeme seçeneğini seçtiğinde PayU'nun Ortak Ödeme Sayfasına ya da API ile özelleştirdiğiniz ödeme sayfasına yönlendirilir. 
 2. Müşteriniz kendisine uygun ödeme seçeneğini seçtikten sonra bilgilerini girerek ödemesini gerçekleştirir. 
 3. İşlem PayU tarafından incelenerek onay verilir ve müşterinize işlemin başarılı tamamlandığı bilgisi verilir.  

%1,5+BSMV’den başlayan komisyon oranları 

Yıllık sabit ücret ve %1,5'tan başlayan komisyon oranlarıyla çalışabilir, beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. Yıllık sabit hizmet bedelimiz 600TL+BSMV'dir. Dilerseniz bu bedeli PayU'nun banka hesabına havale yapabileceğiniz gibi, kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile de ödeyebilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 2 veya 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. 

PayU sisteminde ödemeler her hafta Cuma günü yapılır. Eğer Cuma günü iş günü değilse, takip eden ilk iş gününde ödemeleriniz tanımlı banka hesabınıza aktarılır. 


Bu hizmetten nasıl yararlanabilirsiniz?  

Bu hizmetten yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

 

Bizi işyerlerimizden dinleyin.

PayU entegrasyonu ile 17 bankanın Sanal POS'unu tek seferde kullanmaya başladık. Basit ve kullanışlı yönetim paneli ile tüm müşteri işlemlerini hızlıca yönetebilmekteyiz. PayU'nun bize sağlamış olduğu bu avantajlar ile e-ticarete daha fazla zaman ayırabiliyoruz.

Berat İzmirli e-Ticaret ve Online Pazarlama Uzmanı

Mavi olarak PayU’nun fraud filtresini kullanıyoruz. Bu filtre sayesinde fraud sipariş oranımız yok denecek kadar azaldı. Teknik bir sorun yaşandığında anında bilgilendirme yapılıyor. PayU ekibi çok ilgili ve deneyimli, herhangi bir soru sorduğumuz zaman müşteri ilişkileri ya da destek birimi mutlaka aynı gün içinde dönüş yapıyorlar. İş ortaklığımızdan gayet memnunuz.

Emre Kurtoğlu Mavi e-Ticaret Direktörü