Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

İşletmenize uygun çözümü bulamıyor musunuz?

Tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümü yaratalım.

PayU Enterprise, yüksek hacimli işletmeler için firmanıza ve ihtiyacınıza özel ödeme çözümü yaratır.

Enterprise çözümümüzle size neler sunuyoruz?

Tüm ödeme ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından titizlikle incelenir ve size özel bir ödeme altyapı çözümür sunulur. Üstelik PayU Enterprise ile sunduğumuz tüm ürün ve servislerden yararlanabilirsiniz..

  • PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.
  • Anlaşmalı 6 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.
  • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Tüm bankalar için tek bir komisyon oranı üzerinden çalışabilir, ödemelerinizi her Cuma alabilirsiniz.
  • Tek Tıkla Ödeme sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak, dönüşüm oranlarınızı %35’e varan oranda artırabilirsiniz.
  • Tekrarlayan Ödemeler Servisi’nden yararlanarak periyodik ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.

 


 

PayU Enterprise hizmetinden kimler yararlanabilir?

Yüksek hacimli e-Ticaret siteleri PayU Enterprise hizmetimizden yararlanabilir.


Bu hizmetimizden nasıl yararlanabilirsiniz?

Bu hizmetten yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

 

Bizi işyerlerimizden dinleyin.

PayU entegrasyonu ile 17 bankanın Sanal POS'unu tek seferde kullanmaya başladık. Basit ve kullanışlı yönetim paneli ile tüm müşteri işlemlerini hızlıca yönetebilmekteyiz. PayU'nun bize sağlamış olduğu bu avantajlar ile e-ticarete daha fazla zaman ayırabiliyoruz.

Berat İzmirli e-Ticaret ve Online Pazarlama Uzmanı

Mavi olarak PayU’nun fraud filtresini kullanıyoruz. Bu filtre sayesinde fraud sipariş oranımız yok denecek kadar azaldı. Teknik bir sorun yaşandığında anında bilgilendirme yapılıyor. PayU ekibi çok ilgili ve deneyimli, herhangi bir soru sorduğumuz zaman müşteri ilişkileri ya da destek birimi mutlaka aynı gün içinde dönüş yapıyorlar. İş ortaklığımızdan gayet memnunuz.

Emre Kurtoğlu Mavi e-Ticaret Direktörü