hero_12
BİZİ İŞYERLERİMİZDEN DİNLEYİN

Çözümlerimizle sizi nasıl desteklediğimizi öğrenin

casestudy_ebebek

E-bebek

e-bebek E-ticaret Yöneticisi Erkin Erol, PayU Türkiye’nin sunduğu fraud hizmetlerinin yarattığı olumlu etkiyi çok kısa sürede gördüklerini belirterek, sunulan yüksek teknoloji ürünü hizmetlerin yanı sıra sağlanan ekip desteğinin de önemine dikkat çekiyor.

Daha fazlasını okumak için tıklayın.

Kamara

PayU Türkiye’nin müşteri ilişkilerinin çok kuvvetli olduğunu düşünen şirket ortağı Cem Kocabaşa, sistemin web sitelerine entegrasyon etmelerinin oldukça kolay olduğunu belirterek, PayU’yu sadece bir ödeme aracı olarak değil, bir iş ortağı olarak gördüklerini ifade ediyor.

Daha fazlasını okumak için tıklayın.

casestudy_kamara
casestudy_paymes

Paym.es

Paym.es kullanıcıların elektronik ticarete daha hızlı ve daha kolay giriş yapmasını amaçlayan, sosyal ağlar aracılığı ile ticarete hizmet eden chatbot tabanlı finansal teknoloji geliştirici şirketi. 2017 Ağustos’ta faaliyete geçen şirket o günden bugüne PayU ile çalışıyor ve karşılıklı çeşitli işbirlikleriyle de PayU işyerlerinin sosyal medya ağları üzerindeki e-ticaret hacmini artırmaya çalışıyorlar.

Daha fazlasını okumak için tıklayın.

Zooplus

2013 yılında Türkiye ofislerinin açılmasıyla birlikte PayU ile çalışmaya başlayan Zooplus, PayU'nun uluslarası deneyiminden ötürü endişe ve beklentilerinin hemen anlaşıldığını ve kısa sürede çok sıkı bir iletişim kurulduğunu ifade ediyor.  

Daha fazlasını okumak için tıklayın.

casestudy_zooplus