hero_05
PayU Hub

Dünyanın her yerinden online ödeme alın

Tek bir entegrasyon ile 2,3 milyar tüketiciye ulaşın

PayU Hub ile daha fazla satış yapma imkanı

PayU Hub, dünya çapında online ödemeler için bir çözümdür. Ürünümüz, dünyanın dört bir yanındaki önemli yüksek büyüme pazarlarında satıcılara online satış gelirlerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için katma değerli özellikler sunar.

Satıcılar, PayU Hub sayesinde tek bir API entegrasyonuyla, Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'da, 18 pazarda yerel ödeme almaya başlayabilirler.

Yerel ödeme araçlarıyla ödeme almak size ne sağlar?

Tüm pazarlarımızda yerel alıcı bankalarla doğrudan bağlantılar kurup, alternatif ödeme seçimleri sağlayarak yerel ödeme olanakları sunuyoruz.

Bu sayede yerel ödeme yöntemlerini kullanarak hem kendiniz hem de müşterileriniz için çok sayıda fayda sağlayabilirsiniz.

Yerel pazarlarda uzman

PayU'nun faaliyet gösterdiği pazarlar hakkında daha fazla bilgi edinin. İşletmenizi büyütmek için tüketici tercihleri, ödeme yöntemi oranları ve diğer yerel veriler hakkında bilgi sahibi olun.

PayU Hub işinize nasıl yardımcı olabilir?

Bize ulaşın

Büyük ölçekli ve uluslarası işletmelerin, tüm dünyada lokal ödeme yöntemleriyle online ödeme alabilmelerine yönelik tasarlanmış PayU Hub ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bilgilerinizi bırakmayı unutmayın.