hero_05
PayU Hub

17 pazarda online ödeme alın

Tek bir entegrasyon ile 2,3 milyar tüketiciye ulaşın

PayU Hub ile daha fazla satış yapma imkanı

PayU Hub, dünya çapında hudutsuz çevrimiçi ödemeler için bir çözümdür. Ürünümüz, dünyanın dört bir yanındaki önemli yüksek büyüme pazarlarında satıcılara çevrimiçi gelirlerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için katma değerli özellikler sunmak üzere geliştirilmeye devam edecektir.

Satıcılar, Hub'a tek bir API entegrasyonuyla, Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'da, 17 pazarda yerel ödemeler almaya başlayabilirler.

Yerel ödeme araçlarıyla ödeme almak size ne sağlar?

Tüm pazarlarımızda yerel alıcı bankalarla doğrudan bağlantılar kurup, alternatif ödeme seçimleri sağlayarak yerel ödeme olanakları sunuyoruz.

Bu sayede yerel ödeme yöntemlerini kullanarak hem kendiniz hem de müşterileriniz için çok sayıda fayda sağlayabilirsiniz.

Image of Computer Mouse

Artan onay oranları

Ödemeleri yerel bankalarla alarak %40'a kadar daha yüksek onay oranlarına ulaşabilirsiniz.

image of three PayU characters

Geliştirilmiş müşteri deneyimi

Lokal ödeme araçlarını kullanarak müşterileriniz için uluslararası işlem, döviz ücretleri, otomatik taksit ve diğer ince ayrıntıları ortadan kaldırın.

Image of alternative payment methods including cash, ewallet and credit cards

Daha büyük pazarlara erişim

PayU olarak faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin çoğunda kredi kartı kullanımı %50'den az. Alternatif yerel ödeme yöntemleri sunarak tüm pazara ulaşabilirsiniz.

Yerel pazarlarda uzman

PayU'nun faaliyet gösterdiği pazarlar hakkında daha fazla bilgi edinin. İşletmenizi büyütmek için tüketici tercihleri, ödeme yöntemi oranları ve diğer yerel veriler hakkında bilgi sahibi olun.

PayU Hub işinize nasıl yardımcı olabilir?

Image of PayU HTML Code on Computer

Kolay lokal bağlantı

Tüm PayU pazarlarında yerel işleme ve ödeme yöntemlerine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmak için son teknoloji API entegrasyonumuzu kullanın.

Alternative Payments with Bank Transfer

Yerel para birimiyle işlem

Yerli ve yabancı para birimlerinde yerel ve uluslararası olarak işlem yapabilirsiniz. PayU, ödeme ve işlemler için 20’den fazla para birimini destekler.

Image of alternative payment methods including cash, ewallet and credit cards

Lokal ödeme çözümleri

Müşterilerinizin ödeme tercihlerine uyum sağlamak için 300'den fazla uluslararası ve lokal alternatif ödeme çözümü sunun.

image of secure computer and coffee

Güvenli işlem

PCI DSS Seviye 1 Sertifikalı işlem platformlarımız, kart şifreleme ve yerel sahtecilik önleme araçlarımız sayesinde güvende hissedin.

PayU API Codes

İhtiyaçlarınıza uyumlu

Platformumuz büyüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ölçeklenebilir ve uygumlu bir SaaS altyapısı kullanır.

Image of two boxes to show SDK Integration

Veri gizliliğine uyumlu

Veri gizliliği yönetmelikleri çoğu ülkelerde uygulandığından, PayU Hub'ın küresel olarak yapılandırılmış mimarisi yerel düzenlemelere uyumludur.

Bize ulaşın

Büyük ölçekli ve uluslarası işletmelerin, tüm dünyada lokal ödeme yöntemleriyle online ödeme alabilmelerine yönelik tasarlanmış PayU Hub ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bilgilerinizi bırakmayı unutmayın.