Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

PayU BRIDGE

Operasyon yükünüzü azaltın.

Tüm Sanal POS operasyonlarını tek bir yerden yönetmek isteyen işletmeler için ideal çözüm.


PayU Bridge ile neler kazanırsınız.

Sanal POS yönetimi, ödeme güvenliği, mutabakat ve ödül/puan programları için tek bir arayüz.

payment benefits

Farklı bankalardan aldığınız Sanal POS'ların yönetimi sizi zorluyorsa ya da yeni Sanal POS kullanmaya başlıyorsanız, PayU Bridge kullanmanızın vakti geldi.

POS entegrasyonu, ödeme güvenliği, mutabakat, yeni kartların BIN numaralarının tanımlanması, mutabakat ve ödül programlarının yönetimi konularında PayU Bridge hep yanınızda.

 • Ödeme güvenliğini bize bırakın

  PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'yi aşkın gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle tahsilat esnasında güvenlik riskini ve olası kayıplarınızı en aza indiriyoruz.

 • Tek entegrasyon, düşük efor

  Sahip olduğunuz sanal POS'ların ve farklı kredi kartı sadakat programlarının entegrasyonu için ekipleriniz tek tek uğraşmasın.

 • Tek bir arayüz üzerinden kolay kontrol

  PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.

 • Alışverişte puan kullandırın

  Müşterileriniz Bonus, World, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf'a ait puanlarını alışverişlerinde kullansın.

 • Mutabakat için vakit kaybetmeyin

  Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.

 • Müşterilerinizi kaybetmeyin

  Bankalar yeni BIN numaralarına sahip kartlar çıkardığında birçok e-ticaret sitesi bu kartları bilmediği için müşteriler alışverişi tamamlayamaz. PayU, bankalarla sürekli iletişim halindedir. Bu nedenle yeni çıkan kartlar PayU ödeme altyapısında en kısa sürede tanımlanmaktadır.

 • Otomatik Sanal POS yönlendirme hizmetinden yararlanın

  PayU ödeme altyapısında herhangi bir sanal POS'un geçici olarak devre dışı kalması durumunda bu POS'tan geçecek işlemler otomatik olarak aktif başka bir POS'a yönlendirilir (Fallback). Bu sayede alışveriş başarıyla tamamlanır, satışı kaçırmamış olursunuz.Diğer ürünlerimizle tanışın.

PayU One

Tüm ödeme ihtiyaçlarınıza uygun basit çözüm

Detaylı bilgi

PayU Enterprise

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun çözümü yaratın

Detaylı bilgi

PayU Vendor

Bayilerinizi kolayca yönetin

Detaylı bilgi

PayU ile satışlarınızı artırın.