Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

Pazaryerinizi kolayca yönetin.

Pazaryeri iş modeline sahip işyerleri için ideal.

Pazaryeri iş modeliyle çalışmak istiyorsanız ya da halihazırda çalışıyorsanız hayatınızı kolaylaştıran PayU Marketplace çözümü burada.

Marketplace çözümümüzle size neler sunuyoruz?
  • Size bağlı tüm işyerlerinin işlemlerini ve ödemelerini anlık takip edebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlere ait komisyon bedelleri otomatik hesaplanır ve sizin adınıza işlem tutarları ilgili işyerlerine aktarılır.

Bunların yanı sıra;

  • PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.
  • Anlaşmalı 6 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.
  • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Tüm bankalar için tek bir komisyon oranı üzerinden çalışabilir, ödemelerinizi her Cuma alabilirsiniz.
  • Tek Tıkla Ödeme sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak, dönüşüm oranlarınızı %35’e varan oranda artırabilirsiniz.
  • Tekrarlayan Ödemeler Servisi’nden yararlanarak periyodik ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.

 


Nasıl çalışıyor? 

Pazaryeri iş modelinde tüm işlem tutarları bizim hesabımıza aktarılarak oradan yönetmeliklere uygun şekilde ilgili tüm komisyonlar kesilerek işlem gerçekleştiren işyerleri arasında paylaştırılır.


PayU Marketplace hizmetinden kimler yararlanabilir?

Online satış yapmak için hali hazırda bir websitesi olan ve websitesi pazaryeri iş modeline uygun tüm işyerleri bu çözümümüzden yararlanabilir.


%1,5+BMSV’den başlayan komisyon oranları 

Yıllık sabit ücret ve %1,5'tan başlayan komisyon oranlarıyla çalışabilir, beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. Yıllık sabit hizmet bedelimiz 600TL+BSMV'dir. Dilerseniz bu bedeli PayU'nun banka hesabına havale yapabileceğiniz gibi, kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile de ödeyebilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 2 veya 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. 

PayU sisteminde ödemeler her hafta Cuma günü yapılır. Eğer Cuma günü iş günü değilse, takip eden ilk iş gününde ödemeleriniz tanımlı banka hesabınıza aktarılır. 


Bu hizmetimizden nasıl yararlanabilirsiniz?

Bu hizmetten yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

 

Bizi işyerlerimizden dinleyin.

PayU entegrasyonu ile 17 bankanın Sanal POS'unu tek seferde kullanmaya başladık. Basit ve kullanışlı yönetim paneli ile tüm müşteri işlemlerini hızlıca yönetebilmekteyiz. PayU'nun bize sağlamış olduğu bu avantajlar ile e-ticarete daha fazla zaman ayırabiliyoruz.

Berat İzmirli e-Ticaret ve Online Pazarlama Uzmanı

Mavi olarak PayU’nun fraud filtresini kullanıyoruz. Bu filtre sayesinde fraud sipariş oranımız yok denecek kadar azaldı. Teknik bir sorun yaşandığında anında bilgilendirme yapılıyor. PayU ekibi çok ilgili ve deneyimli, herhangi bir soru sorduğumuz zaman müşteri ilişkileri ya da destek birimi mutlaka aynı gün içinde dönüş yapıyorlar. İş ortaklığımızdan gayet memnunuz.

Emre Kurtoğlu Mavi e-Ticaret Direktörü