Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

Kampanyalar

İşinizi birlikte büyütüyoruz.

İş ortaklarımızdan farklı çözüm ve fırsatlarla işletmenizi büyütürken işlerinizi de kolaylaştırın.

Mobil ticarete t-appz ile başlayın, %50 indirim kazanın!

t-appz ile tek satır kod yazmadan, iOS ya da Android uyumlu mobil uygulamanızı oluşturup hemen online ödeme almaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz t-appz uygulaması online mağazanızı hızlıca mobil dünyaya taşımanıza yardımcı olur.

Üstelik şimdi PayU İşyerleri, Türkiye’de bir çok marka tarafından kullanılan t-appz hizmetinden %50 indirim fırsatıyla yararlanabiliyor!

→ Hemen yararlanın!


Müşteri odaklı ve kişiye özel dijital deneyimler sunarak dönüşüm oranlarınızı artırın!

Insider ile tek bir platform üzerinden kullanıma hazır ziyaretçi segmentlerine ulaşabilir, web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel deneyimler sunarak müşteri sadakatini ve e-ticaret dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz!

Pek çok global marka tarafından tercih edilen müşteri deneyimi platformu Insider, PayU işyerlerine özel %10 indirimli.

→ Hemen yararlanın!


Basefy Pazaryerinin bir parçası olarak satışlarınızı artırın!

Satmak istediğiniz ne varsa Basefy ile hemen Instagram, Facebook ve Twitter’da anında satışa başlayabilirsiniz. Üstelik şimdi PayU İşyerleri'ne özel komisyon ve hizmet avantajlarıyla Basefy bütün dünyayı ayağınıza getiriyor.

→ Hemen yararlanın!


En iyi markaların ortak bir sırrı var : Profesyonel İçerik.

Türkiye'nin en iyi markalarının tercihi icerikbulutu.com PayU müşterilerine özel fiyat ve seçenekler sunuyor.

→ Hemen yararlanın!


e-Ticaret dünyasına en kısa yoldan girin!

Mapplico ile WooCommerce e-ticaret sitelerinin iPhone ve Android uygulamaları artık anında yayında.

Kendi logo ve isminizde, e-ticaret siteniz ile entegre mobil uygulamalarınız üzerinden de satış işlemlerine devam edebilir, mobil uygulamaların avantajlarından faydalanabilirsiniz.

PayU kullanıcıları için yıllık 1.200 TL + KDV yerine sadece 750 TL + KDV olan bu indirimli paketten yararlanmak için tek yapmanız gereken PayU müşterisi olduğunuzu belirtmek.

→ Hemen yararlanın!


Rakiplerinizi tanıyarak rekabette öne geçin

E-ticaret firmalarına yönelik bir otomatik rakip fiyat takip ve analiz aracı Prisync, şimdi PayU Türkiye'ye özel kampanyası ile size sektörünüzeki tüm fiyatlara ulaşma imkanı sunuyor.

  • 100 ürüne kadar fiyat takibi aylık $49  yerine $39 
  • 1.000 ürüne kadar fiyat takibi aylık $119 yerine $99
  • 5.000 ürüne kadar fiyat takibi aylık $209 yerine $179

Bu indirimli paketlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken PayU müşterisi olduğunuzu belirtmek.

→ Hemen yararlanın!


Ayda $99 karşılığında satışlarınızı kanatlandırın!

Size özel bir fırsatla Sendloop'un Pazarlama Otomasyonu hizmetinden ayda $249 yerine $99'a yararlanın.

Pazarlama otomasyonu ile satış ve geri dönüş oranlarınızı arttırabilir, aktif olmayan müşterilerinizi canlandırabilirsiniz. Hoş geldin emaili, sepette kalan ürün hatırlatması, son ziyareti üzerinden belirli süre geçmiş müşterileri siteye yönlendirici hatırlatmalar, kargo takibi, vb. otomatik emailler gönderebilirsiniz. Sendloop ile satışlarınızı ve geri dönüş oranlarınızı arttırmaya hemen başlayın.

→ Hemen yararlanın!


Telefonlarınızı kaçırmayın, kargolarınızı zamanında teslim alın

İşinizi kolaylaştıracak sekreterya ya da ofis hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayın, üstelik 100 TL+KDV olan kurulum bedelini ödemeyin.  

  • Sekreterya hizmetleri: Web sayfanıza Kamara Ofis aracılığıyla istediğiniz alan kodu ile yerel bir telefon numarasını koyabilirsiniz. Bu numara arandığında Kamara’nın uzman sekreterleri telefonu firmanızın adı ile açarlar ve arayan kişilerin bilgilerini alıp çağrıyı size aktarırlar.

  • Sanal Ofis Hizmetleri: Yeni girişimler için en pahalı ofis, kullanamadığı ofistir. Şirketinizi kurarken Kamara binalarını şirket adresi olarak gösterebilir, ihtiyacınız olduğu zaman tesisteki ofis ve toplantı salonlarından %50 indirimli fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

  • Hazır Ofis Hizmetleri: Maliyetlerinizi azaltmak, hızlı başlamak, uzun süreli yükümlülükler altına girmemek için Kamara Hazır Ofis en ideal seçenek. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızı alıp çalışmaya başlamak.

→ Hemen yararlanın!


Farklı kampanya fırsatları hakkında bilgi almak ve görüşmek için marketing [at] payu.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.