hero_11
İşinizi birlikte büyütüyoruz

Verimliliğinizi ve satışlarınızı artıracak fırsatlar sizi bekliyor

Hepsi sizi bekliyor

Yeni

logo_dome

Google Reklamlarıyla İşinizi Güçlendirin

Google AdWords Sertifikası alarak, alanınızda uzman olduğunuzu belgeleyebilir, müşterilerinize karşı daha güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz.

Üstelik PayU İşyerlerine %10 indirim fırsatıyla! 

logo_paymes

Paym.es ile sosyal medya üzerinden satışa başlayın

31.03.2019'a kadar Paym.es ile Instagram, Facebook, Letgo, Etsy ve Whatsapp üzerinden online satış yapabilirsiniz.

Üyelik derdi olmadan, ek entegrasyon yapmadan, tüm işlemler için %2,99 komisyon ödeyerek hemen satışa başlayın. (işlem kodu: PayU)

logo_dinamikcrm

İşinizi Excel yerine DinamikCRM ile takip edin

DinamikCRM, müşterileriniz ve firmanızla ilgili tüm operasyonel süreçleri yönetmeniz için gerekli tüm dijital araçları tek bir altyapıda buluşturuyor. 

Üstelik PayU İşyerleri'ne özel teklifle, yıllık abonelik satın alımlarında 100 TL değerinde 2 aylık ek süre ücretsiz hediye! 

 

İçerik yönetimi

logo_icerikbulutu

En iyi markaların ortak bir sırrı var : Profesyonel İçerik.

Türkiye'nin en iyi markalarının tercihi icerikbulutu.com PayU müşterilerine özel fiyat ve seçenekler sunuyor.

E-posta gönderimi

logo_sendloop

Ayda $99 karşılığında satışlarınızı kanatlandırın!

Size özel bir fırsatla Sendloop'un Pazarlama Otomasyonu hizmetinden ayda $249 yerine $99'a yararlanın.

Pazarlama otomasyonu ile satış ve geri dönüş oranlarınızı arttırabilir, aktif olmayan müşterilerinizi canlandırabilirsiniz. Hoş geldin emaili, sepette kalan ürün hatırlatması, son ziyareti üzerinden belirli süre geçmiş müşterileri siteye yönlendirici hatırlatmalar, kargo takibi, vb. otomatik emailler gönderebilirsiniz. Sendloop ile satışlarınızı ve geri dönüş oranlarınızı arttırmaya hemen başlayın.

Mobil Çözümler

logo_tappz

Mobil ticarete t-appz ile başlayın, %50 indirim kazanın!

t-appz ile tek satır kod yazmadan, iOS ya da Android uyumlu mobil uygulamanızı oluşturup hemen online ödeme almaya başlayabilirsiniz. 

İstediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz t-appz uygulaması, online mağazanızı hızlıca mobil dünyaya taşımanıza yardımcı olur. Üstelik %50 indirim fırsatıyla. 

logo_mapplico

e-Ticaret dünyasına en kısa yoldan girin!

Mapplico ile WooCommerce e-ticaret sitelerinin iPhone ve Android uygulamaları artık anında yayında.

Kendi logo ve isminizde, e-ticaret siteniz ile entegre mobil uygulamalarınız üzerinden de satış işlemlerine devam edebilir, mobil uygulamaların avantajlarından faydalanabilirsiniz.

PayU kullanıcıları için yıllık 1.200 TL + KDV yerine sadece 750 TL + KDV olan bu indirimli paketten yararlanmak için tek yapmanız gereken PayU müşterisi olduğunuzu belirtmek.

CRM Çözümleri

logo_chronosphere

Sizin CRM'iniz! Sizin satış yöntemleriniz.

Satış operasyonlarınızı etkin olarak yöneteceğiniz müşteri ilişkileri yönetimi platformu ChronoSphere CRM üzerinden satış yapmak hiç bu kadar karlı olmamıştı.

Üstelik PayU üye işyerlerine özel %25 indirimli.

logo_ofisim

Ofisim.com'da işletmenize ve ihtiyacınıza göre bir uygulama mutlaka vardır!

Ofisim.com ile CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi, Müşteri Takibi, Stok ve Teklif Yönetimi, Satış ve Pazarlama uygulamalarından size özel fırsatlarla yararlanabilirsiniz.

Kolayca özelleştirilebilir arayüzü sayesinde, işinize ve sektörünüze göre uyarlanabilir uygulamalara çok hızlı sahip olursunuz. İşinizi hem webden, hem de mobilden kolayca takip edebilirsiniz.

PayU işyerleri yıllık aboneliklerinde 9 aylık kullanım üzerinden ücretlendirilecektir. Dilerseniz uygulamalara 15 günlük ücretsiz kayıt olabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için, yıllık abonelik başlatırken PayU işyeri olduğunuzu belirtmeniz yeterlidir.

Diğer

logo_prisync

Rakiplerinizi tanıyarak rekabette öne geçin!

E-ticaret firmalarına yönelik bir otomatik rakip fiyat takip ve analiz aracı Prisync, şimdi PayU Türkiye'ye özel kampanyası ile size sektörünüzeki tüm fiyatlara ulaşma imkanı sunuyor.

  • 100 ürüne kadar fiyat takibi aylık $59  yerine $49 
  • 1.000 ürüne kadar fiyat takibi aylık $129 yerine $119
  • 5.000 ürüne kadar fiyat takibi aylık $229 yerine $209

Bu indirimli paketlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken PayU müşterisi olduğunuzu belirtmek.

logo_insider

Müşteri odaklı ve kişiye özel dijital deneyimler sunarak dönüşüm oranlarınızı artırın!

Insider ile tek bir platform üzerinden kullanıma hazır ziyaretçi segmentlerine ulaşabilir, web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel deneyimler sunarak müşteri sadakatini ve e-ticaret dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz!

Pek çok global marka tarafından tercih edilen müşteri deneyimi platformu Insider, PayU işyerlerine özel %10 indirimli.

 

logo_kamara

Telefonlarınızı kaçırmayın, kargolarınızı zamanında teslim alın

İşinizi kolaylaştıracak sekreterya ya da ofis hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayın, üstelik 100 TL+KDV olan kurulum bedelini ödemeyin.  

 

logo_basefy

Basefy Pazaryerinin bir parçası olarak satışlarınızı artırın!

Satmak istediğiniz ne varsa Basefy ile hemen Instagram, Facebook ve Twitter’da anında satışa başlayabilirsiniz. Üstelik şimdi PayU İşyerleri'ne özel komisyon ve hizmet avantajlarıyla Basefy bütün dünyayı ayağınıza getiriyor.

logo_foriba

Foriba e-Dönüşüm çözümlerinde %50 indirim fırsatı!

Şirketlerin muhasebe ve finans süreçlerini dijital ortama taşıyan çözümler üreten Foriba, PayU İşyerlerine e-Dönüşüm çözümlerinde büyük fırsat sunuyor. 

e-Fatura ve e-Arşiv başta olmak üzere e-Biletten e-Yedeklemeye kadar bir çok e-Dönüşüm çözümünden %50 indirimle hemen yararlanabilir, operasyonel yükünüzü ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. 

İş fırsatlarınızı duyurmak ister misiniz?

Aşağıdaki formu kullanarak bize her türlü kampanya ve işbirliği fırsatı için ulaşabilirsiniz.