headbanner_isortaklari
İş Ortaklarımız

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Aristo, veri tabanı ve web uygulamaları konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yoğun çaba ve uzmanlık gerektiren e-Ticaret alanında en iyi hizmeti sunabilmek adına teknoloji bilgileri dünyasını çok yakından takip etmektedir. Yapmış olduğu yazılım ve uygulamalar sayesinde Loyalty ve e-Ticaret dünyasına yetkin çözümler sunmaktadır.
 

Dayneks İnternet Teknolojileri ; 2002'den beri 5.000'in üstünde aktif farklı firma ve müteşebbislere hizmet veren firmamız başta e-Ticaret olmak üzere internet teknolojilerin de geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Her zaman öncü geliştirmeleri ve farklılığı ile tercih eden müşterilerinin ilgisini çekmiştir. Çok dilli altyapısı ile uluslararası satış özellikli e-Ticaret yazılımlarını halen binlerce e-Ticaret firması kullanmaktadır. Dayneks'e göre e-Ticaret sadece kurulumdan ibaret değil sürekli ve desteklenmesi ve geliştirilmesi gereken bir hizmettir. 
 

Eticaret Kur, internet ve yazılım sektöründe 2003 yılından beri hizmet vermektedir. İleri teknolojileri yakından takip eden ve müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen Eticaret Kur, genç, profesyonel ve dinamik kadrosuyla sunduğu hizmette her zaman en iyiye ulaşmayı amaç edinmiştir. 
 

ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft, profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.
 

IdeaSoft, internet ve yazılım sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. e-Ticaret, online ödeme çözümleri, sanal mağaza altyapıları alanlarında kaliteli projeler ve çözümler üreten IdeaSoft, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmasına katkı sağlamıştır. 

 

n11mağazam ile ürünlerinizi kendi web sitenizden ve n11.com’dan eş zamanlı olarak satabilir, iki sanal mağazaya birden sahip olabilirsiniz. Yalnızca birkaç saniyenizi ayırarak e-ticaret sitenizi oluşturun ve kullanmaya hemen başlayın. 

 

2004 yılında Türkiye’deki e-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapıp, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlayan Platin Market, e-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemeyi amaçlıyor.

 

Prestashop, açık kaynak kodlu (open source) bir e-ticaret yazılımıdır ve ilk defa 2009 yılında ücretsiz olarak sunulmaya başlanmıştır.

 

SanalPosModul.com, Pretashop'un ilk çıkışından bu yana yerli ve yabancı bir çok şirketin Pretashop altyapısı kullanarak e-Ticaret yapmasına olanak sağlamanın yanı sıra tasarım, yazılım ve ödeme altyapısı sunulması konularında destek sağlamaktadır.

Scriptevi.com, Database Bilişim bünyesi altında bulunmakta ve 6 seneden bu yana yazılım sektöründe faaliyet gösteren ajans ve firmalara e-ticaret scriptleri satışı yapmaktadır. 2017 yılında çıkarılan E Ticaret v4 paketleri ile E-Ticaret web sitesi sektöründe ileri teknoloji online ticaret çözümleri sunmaktadır.

SUA\OTA ile "Uzaktan Tahsilat/Mail Order" işlemlerinizi PayU'nun güvenli alt yapısı ile kurumsal bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede tahsilat işlemlerindeki işlem hatalarını, zaman kayıplarını ve müşteri memnuniyetsizliğini sıfıra indirebilirsiniz. Ayrıca 7 markanın kartlarına sunulan 9 aya kadar taksit imkanı ile müşterilerinize finansman imkanı sağlayarak cirounuzu artırabilirsiniz.

 

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ticari hayatta 40 yıllık bir geçmişi olan Nice Group Bünyesinde 'Maksimum Ticaret' sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Tamamen yenilenen Ticimax V8 'in güçlü altyapısı ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmektedir.

 

T-soft, bilişim sektöründe 20 yıldır hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen T-soft, sadece bir e-Ticaret yazılımı değil, bütünleşik bir e-Ticaret sistemidir. Profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır. 

 

Neticaret, internet ve yazılım sektöründe 2001 yılından beri hizmet vermektedir. Araştırma-Geliştirme(Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmeyi ilke edinen Neticaret, aynı zamanda Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) ünvanına da sahiptir. 

 

Bilginet, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Turquality destek programının ilk ve tek e-Ticaret servis sağlayıcısı olan Bilginet, Türkiye’de e-Ticaret hayatının şekillenmesinde öncü olmaya devam etmektedir. 

 

Projesoft, internet ve yazılım sektöründe 2002 yılından beri hizmet vermektedir. Birçok firmaya e-Ticaret altyapısı sağlayan Projesoft, sadece son kullanıcılara e-Ticaret yazılımı değil aynı zamanda bu yazılımı pazarlayan firmalara da altyapı sağlamaktadır. Projeshop yazılım altyapısı ile yüzlerce e-Ticaret mağazası tüm Türkiye’ye ve dünyaya hizmet vermektedir. 

 

Proticaret, internet ve yazılım sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirerek, kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur. 

 

Kretivo, Shopify partneri olmanın yanı sıra web site tasarım ve altyapı konularında hizmet vermektedir.

 

Shopify, internet ve yazılım sektöründe 2006 yılından beri hizmet vermektedir. 10 yıllık geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen Shopify, profesyonel kadrosu ile tüm dünyada yaygın olarak kullanılan e-Ticaret yazılım firmasıdır. PayU, Shopify eklentisini ücretsiz sunmaktadır.

 

Woocommerce, internet ve yazılım sektöründe 2008 yılından beri hizmet vermektedir. Wordpress’in e-Ticaret eklentisi olan Woocommerce, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan e-Ticaret yazılım firmasıdır. PayU, Woocommerce eklentisini ücretsiz sunmaktadır.