headbanner_isortaklari
İşinizi Büyütün

PayU & Ideasoft işbirliğiyle e-ticarete başlayın

Ideasoft size neler sunuyor?

Türkiye E-ticaret Pazarı yılda ortalama %30 büyüyor. 

Kobilerin de bu pazarda yer alabilmesi için Ideasoft ile güçlerimizi birleştirdik. Artık  IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Paketleri’yle 1 günde sanal mağazanızı kurup e-ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

ikon_anahtarteslim

Anahtar teslim profesyonel e-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size IdeaSoft tarafından bir bütün olarak sunulur.

ikon_kullanicidostu

Kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleri

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

ikon_teknikdestek

Teknik Destek ve ücretsiz e-ticaret eğitimleri

Her hafta düzenlenen ücretsiz e-ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

ikon_arama

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

ikon_tasarim

Markanızı yansıtan 140+ e-ticaret tasarım seçeneği

Sizin için hazırladığımız e-ticaret tasarım temalarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

ikon_pazarlama

İhtiyacınız olan tüm pazarlama araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.