Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

Etkinliklerimiz

Sadece konuşmuyoruz, paylaşıyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklerle fintech, e-ticaret ve girişimcilik ekosistemlerini destekliyoruz.

Yaklaşan Etkinlikler
 • Let's Talk Moda Sektöründe Girişimci Olmak (12.09.2017)

PayU Let's Talk'ta bu ay moda sektöründeki girişimcileri konuşuyoruz. 

Modakariyeri.com kurucusu Aslı Özbek, Vogue Türkiye editörü ve 5harfliler.com yazarı Seda Yılmaz ve MarkaHikayecisi.com kurucusu Begüm Egeli Bursalıgil'in katılacağı söyleşide moda sektörünü ve bu alanda girişimci olmayı konuşacağız.

12 Eylül 2017, Salı tarihinde Workinton Levent adresinde düzenlenecek etkinliğe moda sektörüyle ilgilenen herkesi bekliyoruz.

Katılım için; 

 

Yaklaşan etkinliklerimizi bu sayfanın yanı sıra sosyal medya kanallarımızdan da takip edebilirsiniz. Sormak ya da konuşmak istedikleriniz ile ilgili ise marketing [at] payu.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Geçmiş Etkinlikler
 • Startup Weekend Fintech (25-26-27.11.2016)

Startup Weekend Bu Kez FinTech Alanındaki Projeler Için Gerçekleşiyor!

Finansal Teknolojiler, bankacılık, ödeme sistemleri, eticaret, dijital ödeme çözümleri... projeni, fikrini, ekip arkadaşını, hiç biri yoksa kendini ve uyku tulumunu kap gel! Hafta sonu hep beraber FinTech alanını sarsacağız. Tecrübeli mentörlerimizle beraber düşünüp, çalışıp projeni jüriye sun ve ilerle! 

S​tage-Co​ tarafından düzenlenen etkinliğe ​Habita Coworking​ evsahipliği yapacak.

Detaylı bilgi almak ve etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayın

 • Let's Talk Irmak Dönmez (15.11.2016)

İzmir'de doğup büyüyen, tıp okumak için Viyana yollarına düşen Irmak Dönmez, kendini yaratıcı biri olarak tanımlamamasına rağmen hayatın onu İstanbul'a ve bugüne kadar 100.000’den fazla rezervasyon alan Reztoran'ın kuruluşuna nasıl sürüklediğini anlatacak.

"Çok çalışınca, kovalayınca oluyor!" diyen Irmak, girişimlerinin kuruluşundan yatırım bulmasına kadar tüm hikayesini Let's Talk'ta paylaşacak.

 • GBA Experience (26.10.2016)

Melek yatırımcı ve girişimci dünyasını yakından tanımaya ne dersiniz? Öyleyse sizi Türkiye’nin ilk melek yatırım ağlarından Galata Business Angels Genel Sekreteri Ata Uzunhasan moderatörlüğünde, iyisahne.com kurucu ortak ve CEO’su Sinan Zabunoğlu ile GBA Experience hakkında bir söyleşiye davet ediyoruz.

 • Let's Talk Neşen Yücel (20.10.2016)

13 yıllık bankacılık deneyiminin ardından 2012 yılında kendi danışmanlık şirketini kuran Neşen Yücel, çocuklara kod öğretmeyi amaçlayan CoderDojo Türkiye’nin yanı sıra Stage-Co ile startup’lara destek vermeye de devam ediyor.

Bu keyifli ve ilham verici sohbete herkesi bekliyoruz!

   • Let's Talk Aslı Yaşasın Öztap (24.05.2016)

   Evmanya ve Girl Geek Dinners Turkey kurucusu Aslı Yaşasın Öztap Evmanya'yı nasıl kurduğunu, yaşadıklarını bizimle paylaşıyor!