E-ticaret firmaları PayU - BKM Express işbirliği ile kazanıyor

E-ticaret sektörünün ödeme sistemleri alanındaki çözüm ortağı PayU Türkiye; Bankalararası Kart Merkezi ile yaptığı anlaşma kapsamında, e-ticaret firmalarına ve bu firmaların müşterilerine artık BKM Express’i de bir ödeme seçeneği olarak sunuyor.

Ödeme sistemlerinde uluslararası çözüm ortağı PayU ile Türkiye’nin ulusal dijital cüzdanı BKM Express internetten alışveriş yapan kart kullanıcıları ve e-ticaret sektörüne katkı için işbirliği yaptı. Bu işbirliği çerçevesinde artık PayU ile çalışan e-ticaret firmaları hiçbir ek ücret ödemeden, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen BKM Express’i müşterilerine yeni bir ödeme seçeneği olarak sunabilecek. İnternet üzerinden kart bilgisi paylaşmadan alışveriş imkânı sağlayan, hızlı ve kolay bir ödeme sistemi olan BKM Express sayesinde firmalar, müşteri memnuniyetini ve satışlarını artırabilecek.

PayU üye işyerleri BKM Express entegrasyonunu gerçekleştirdiğinde işlemler PayU’nun sağladığı sanal POS’lar üzerinden geçecek. Ayrıca PayU sistemine entegre ettiği kendi sanal POS’larıyla PayU’nun katma değerli hizmetlerinden faydalanan firmalar ek bir entegrasyon çalışması yapmadan BKM Express’i de ödeme seçeneği olarak müşterilerine sunabilecek.

BKM Genel Müdürü Soner Canko işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “BKM olarak e-ticaretin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiğimiz ulusal dijital cüzdanımız BKM Express hızla büyüyor. PayU ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde PayU ile çalışan e-ticaret sitelerinin müşterilerine BKM Express ile ödeme imkanını sunduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz. İnternetten alışverişi tüm kitlere yaygınlaştırmak için kartlı ödeme sektöründeki kuruluşların işbirliği içinde olmasından sektörümüz adına ayrıca gurur duyduğumu da belirtmek isterim.”

PayU Türkiye Ülke Direktörü Emre Güzer ise “PayU’nun sunduğu ürün ve hizmetleri Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da geliştirdiklerini ve BKM gibi sektöre yön veren lider bir kurumun 2012’de lanse ettiği dijital cüzdan olan BKM Express’i de PayU ile çalışan binlerce işletmeye bir ödeme seçeneği olarak sunduğumuz için mutluyum.” dedi.

BKM Express ve PayU’nun sunmuş olduğu bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi için: www.payu.com.tr/bkm-express adresini ziyaret edebilirsiniz.