Dünya Kadınlar Günü'nde PayU'dan kadın girişimcilere destek

PayU Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın girişimcilere destek olmak için 8-15 Mart tarihleri arasında PayU ile çalışmak için başvuran ve başvurusu kabul edilen girişimci kadınlardan bir yıl boyunca aylık sabit hizmet bedeli almayacak.

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle e-ticaret sektörünün güvenilir iş ortakları arasında yer alan PayU Türkiye, Dünya Kadınlar Günü'nde kadın girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor.

PayU Türkiye, 8-15 Mart tarihleri arasında PayU ile çalışmak için başvuran ve başvuru onay tarihinden bağımsız olarak başvurusu kabul edilen şahıs şirketi sahibi kadın girişimcilerden bir yıl boyunca aylık sabit hizmet bedeli almayacak. Böylece kadın girişimciler, aylık, tek bir bankanın sanal POS kullanımı için 30 TL + KDV, tüm bankaların sanal POS'larının kullanımı için de 50 TL + KDV ödemeden Dünya Kadınlar Günü'nde e-ticarete atılmak için daha cesur bir adım atabilecekler. Tüm ortakları kadın olan ortaklı şirketler de bu destekten faydalanabilecek.