hero_12
Destek

Size yardımcı olmak için buradayız

Kart Sahibiyim

Kredi kartı ekstremde PayU yazıyor.

Kredi kartı ekstrenizde PayU Ödeme Kuruluşu yazmasının sebebi bizden ödeme alt yapısı hizmeti alan bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapmış olmanızdır.

Hangi siteden alışveriş yaptığınızı hatırlamıyorsanız, kartınızın ilk 4 ve son 4 hanesi, işlem tarihi ve işlem tutarını destek@payu.com.tr adresine e-posta atmanızı rica ederiz. Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitesi size e-posta ile bildirilecektir.

Siparişimi iptal / iade etmek istiyorum

İptal ve iade işlemleri ile ilgili talebinizi alışveriş yaptığınız e-ticaret sitesine bildirmeniz gerekmektedir. E-ticaret sitesi yetkilileri yönetim ekranlarından iptal talebinde bulunmadıkları sürece taleplerinizi işleme alamamaktayız.

Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitesine ulaşamıyorsanız; kartınızın ilk 4 ve son 4 hanesi, işlem tarihi ve işlem tutarını destek@payu.com.tr adresine e-posta atmanızı rica ederiz.

Ekibimiz en kısa sürede firma yetkililerine ulaşıp talebinizi iletecektir.

Alışveriş yapmış olduğum e-ticaret sitesine ulaşamıyorum

Alışveriş yaptığınız e-ticaret siteye ulaşamıyorsanız; konu ile ilgili olarak destek@payu.com.tr adresine e-posta atmanızı rica ederiz. Ekibimiz en kısa sürede firma yetkililerine ulaşıp talebinizi iletecektir.