Login

ÜLKE SEÇİMİ

Country Selector

Operasyon yükünüzü azaltın.

Fraud çözümleri ve katma değerli servislerle işinizi güçlendirin.

POS entegrasyonu, ödeme güvenliği, mutabakat, yeni kartların BIN numaralarının tanımlanması, mutabakat ve ödül programlarının yönetimi konularında PayU Bridge hep yanınızda.

PayU Bridge hizmetimizle size neler sunuyoruz?
  • Tüm Sanal POS operasyonlarınızı tek bir panelden yönetirsiniz.
  • Üstelik PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.
  • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150'den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. 
  • Müşterilerinize online ödemelerinde kartlarında birikmiş ödül / puanları kullanma imkanı sunarsınız.
  • Tek Tıkla Ödeme sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak, dönüşüm oranlarınızı %35’e varan oranda artırabilirsiniz.
  • Tekrarlayan Ödemeler Servisi’nden yararlanarak periyodik ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.

 


PayU Bridge hizmetinden kimler yararlanabilir?

Online satış yapmak için hali hazırda farklı bankalardan Sanal POS kullanan ya da yeni Sanal POS kullanmaya başlayan herkes yararlanabilir.

 


Bu hizmetimizden nasıl yararlanabilirsiniz?

Bu hizmetten yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bizi işyerlerimizden dinleyin.

PayU entegrasyonu ile 17 bankanın Sanal POS'unu tek seferde kullanmaya başladık. Basit ve kullanışlı yönetim paneli ile tüm müşteri işlemlerini hızlıca yönetebilmekteyiz. PayU'nun bize sağlamış olduğu bu avantajlar ile e-ticarete daha fazla zaman ayırabiliyoruz.

Berat İzmirli e-Ticaret ve Online Pazarlama Uzmanı

Mavi olarak PayU’nun fraud filtresini kullanıyoruz. Bu filtre sayesinde fraud sipariş oranımız yok denecek kadar azaldı. Teknik bir sorun yaşandığında anında bilgilendirme yapılıyor. PayU ekibi çok ilgili ve deneyimli, herhangi bir soru sorduğumuz zaman müşteri ilişkileri ya da destek birimi mutlaka aynı gün içinde dönüş yapıyorlar. İş ortaklığımızdan gayet memnunuz.

Emre Kurtoğlu Mavi e-Ticaret Direktörü